Przetwórstwo Mięsa Zychowicz

FIRMA RODZINNA OD 1990 r.

Przetwórstwo Mięsa Zychowicz to ponad trzy dekady sukcesów, nagród i wiernych klientów. Od trzech dekad jesteśmy wiodącą marka wędliniarską, która budzi zaufanie klientów. Pachnące, soczyste i kruche mięsne przysmaki dostępne są dla naszych klientów w 57 sklepach firmowych marki Zychowicz, które są ostoją tradycji i domowego smaku oraz solidnej uczciwej jakości. Nasz własny zakład uboju pozwala na pozyskiwanie świeżego mięsa najwyższej jakości od lokalnych rolników.

Duży sukces wyrobów marki Zychowicz miał skromne początki. Wszystko zaczęło się w 1990 roku, kiedy to Henryka i Julian Zychowiczowie założyli w położonych nieopodal Kielc Daleszycach skromny, rodzinny interes, od samego początku zorientowany na dynamiczny rozwój. Produkowane wędliny bardzo szybko zyskały aprobatę konsumentów – najpierw w Daleszycach, a następnie w coraz bardziej oddalonych punktach sprzedaży.

Obecnie Przetwórstwo Mięsa Zychowicz zatrudnia prawdziwych profesjonalistów, dla których produkcja wędlin i ich sprzedaż to pasja. Jesteśmy jednym z wiodących pracodawców na terenie gminy Daleszyce, zapewniającym stabilizację ekonomiczną wielu rodzinom. Idziemy z duchem czasu wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów wprowadzając do sklepów nowy asortyment taki jak Lunchboxy, produkty garmażeryjne, czy gotowe dania domowe.

„Jedzenie to przyjemność. Zwłaszcza gdy jest zdrowe, smaczne, tradycyjne i zaspokaja gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. To nasi klienci są najważniejszym jurorem oraz recenzentem. Dla nich inwestujemy w nowe technologie, sieć sklepów i nowe wyroby. Żeby produkować dobre wędliny, trzeba samemu być ich koneserem. Ja jestem, dlatego oferujemy to, co najlepsze”. – Henryka Zychowicz

Smaczne przekąski

Mamy dla Was smaczne przekąski, przygotowane z myślą pod każdą okazję. Spróbuj teraz!

Poznaj wszystkie

Dla naszych dzieci

Specjalnie dla naszych najmłodszych Klientów przygotowaliśmy produkty o najwyższej jakości bez dodatków

Zobacz teraz

Porady

Poznaj nasze porady na różne tematy. Z pewnością będą bardzo pomocne. Dowiedz się jak najwięcej, warto wiedzieć.

Przeczytaj teraz

Zbieraj punkty za zakupy!
Otrzymasz BONy!

Za zabrane 150 pkt. otrzymasz BON 10 zł, a za 290 pkt. BON 20 zł.
Zapraszamy do naszych sklepów firmowych i do zbierania punktów.

Karta klienta